Jdi na obsah Jdi na menu
 


Studijní zájezd do Vídně v květnu 2011

Studijní vzdělávací zájezd VÍDEŇ
 
 
V úterý 3. května 2011 pořádá ZŠ B. Smetany studijní vzdělávací zájezd do Vídně. Program zájezdu:
odjezd od školy B. Smetany v ranních hodinách (bude upřesněno před odjezdem)
po příjezdu okružní jízda Vídní návštěva zámku Schónbrunn (pro zájemce - vstupné děti 4,90 €, dospělí 9,50 € - není zahrnuto v ceně zájezdu) + prohlídka zahrad a letohrádku Gloriette návštěva typické vídeňské kavárny (jako dárek si odnesete keramický hrníček - káva, dezert + hrníček cca 4,50 € - není zahrnuto v ceně zájezdu)
osobní volno v zábavním parku Prátr, který v roce 2008 prošel výraznými změnami a byly otevřenynové atrakce, možnost jízdy na obřím kole Riesenrad, horská dráha a spousta dalších atrakcí (cenyv rozmezí 1,00- 10,006)
příjezd ke škole ve večerních hodinách Cena zájezdu Kč 650,- zahrnuje:
dopravu autokarem (video/DVD, bufet)
průvodce cestovní kanceláře po celou dobu pobytu
informační materiály
zdravotní pojištění v rozsahu VZP do výše l mil. 250 tis. Kč (nezahrnuje pojištění storna zájezdu - do18 let 50,- Kč, dospělí - 80,- Kč)
Zájemci o tento zájezd si vyzvednou u p. uč. Doubravské závaznou přihlášku, kterou co nejdříve odevzdají i s finanční částkou. Zájezdu se mohou se svými dětmi zúčastnit i rodiče (cena zájezdu pro děti i dospělé je stejná). Je třeba mít platný cestovní pas, příp. občanský průkaz.
Jelikož je omezená kapacita, budou přijímány přihlášky postupně. Po naplnění autobusu se další zájemci zařadí již jako náhradníci. S účastníky zájezdu se před odjezdem uskuteční schůzka, kde jim budou podány další informace a zodpovězeny případné dotazy.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

PortrétPoslední fotografie


Kontakt


Statistiky

Online: 1
Celkem: 417115
Měsíc: 8031
Den: 138